Podcast

VIDEO: Malé experimenty jako klíč k růstu

VIDEO: Malé experimenty jako klíč k růstu

Změnu vnímáme jako něco velkého. Je to v našich očích taková magie. Najednou si všimneme, že se člověk, kterého dobře známe, chová úplně jinak. Najednou třeba při konfliktu nekřičí, ale mlčí. Nebo si klademe otázku, jak se to stalo, že náš soused má najednou, jakoby ze dne na den o deset kilo míň?! Změna se ale skutečně neděje přes noc. K opravdové a trvalé změně, zejména pokud přijde na změnu vzorců chování, dochází vždy postupně po malých částečných úpravách. To, jak změnu vnímáme jako něco velkého, nás činí méně odvážnými se do ní pustit. V říjnu měl náš Šimon možnost vystoupit na TEDx konferenci na své Alma Mater UNYP v Praze a představit publiku v rámci svého talku koncept malých experimentů a toho, proč jsou klíčem ke smysluplnému a udržitelnému růstu. A to je rozhodně An Idea Worth Spreading. Tak nečekejte a hned si ho pusťte!

VIDEO PODCAST: Jak motivovat a vzdělávat zaměstnance a zároveň nezapomínat na sebe

VIDEO PODCAST: Jak motivovat a vzdělávat zaměstnance a zároveň nezapomínat na sebe

Proč je důležité interní vzdělávání a seberozvoj? Co je třeba si uvědomit, než k nim přistoupíte? Jak k nim motivovat své zaměstnance i sám sebe? Kolik času bychom jim měli věnovat? Jak měřit výsledky a jejich reálný dopad? Na všechny tyhle otázky odpovídal Šimon Steffal, náš CVO v podcastu DoToho! s Janem Coufalem. Hlavním tématem byla motivace a vzdělávání zaměstnanců.

VIDEO PODCAST: Jak připravit svůj tým na převzetí zodpovědnosti

VIDEO PODCAST: Jak připravit svůj tým na převzetí zodpovědnosti

Naši dva lídři jsou každý z úplně jiného těsta. A právě z toho jako firma těžíme. Šimon Steffal a Petra Sobotková se v podcastu Zážeh s Martin Hurych rozpovídali o tom, co je štve na tom druhém a jak s tím konstruktivně pracují. 🤝🏼 Pokud tedy máte v týmu rozdílné povahy vězte, že to může být spíše výhoda. Nejen pro lídry bude také užitečné téma vedení lidí a především zodpovědnosti – jak své lidi připravit na její převzetí a jak je k tomu motivovat. Druhým z našich firemních nosných témat je komunikace. A tak jsme se k ní stočili i v podcastu. Dozvíte se například, jak na tom aktuálně jsou malé a střední firmy co do komunikace a jak můžete komunikačně vytěžit kuřácké koutky. Ať už se tedy chcete dozvědět více o Mindset Mentors jako takových, chcete vést lidi, kteří produktivně přijímají odpovědnost, nebo pátráte po tom, jak lépe komunikovat, určitě si v podcastu najdete to svoje.