Workshopy pro firmy


Pomůžeme vám najít cestu ke skvělé komunikaci ve vašem týmu či organizaci. Ukážeme vám, jak jasně a dobře dávat zpětnou vazbu a nacházet lepší způsoby spolupráce.

Pro koho firemní workshopy jsou

Pro lídry, manažery, vedoucí týmů a pro celé týmy jako takové. Pro každého, kdo vede lidi a dává jim zpětnou vazbu. Pro všechny, kdo chtějí umět správně pokládat otázky a se svými lidmi si rozumět, umět komunikovat empaticky a s respektem.

Bojujete ve vašem týmu či organizaci s komunikací? Neumíte si jasně a dobře dávat zpětnou vazbu nebo hledáte lepší způsoby spolupráce? 

Změňte to.

Témata, kterým opravdu rozumíme

Naše workshopy pokrývají stěžejní aktuální témata:

 • Dávání a přijímání konstruktivní zpětné vazby

 • Jak na opravdu smysluplné meetingy

 • Jak otevírat nepříjemná témata

 • Jak se lépe ptát aneb „investigativní mindset”

 • Prezentování formou vyprávění příběhů

 • Předcházení a deeskalace konfliktů

 • Respektující a empatická komunikace

 • Asertivní komunikace

 • Sdílená vize & růstové nastavení mysli

 • Remote týmy a jejich vedení

 • Koučování (nejen) pro manažery

 • Delegování a nastavování spolupráce

Všechny workshopy umíme na půl dne nebo na celý den, online i offline.

Osobně nebo online (webinář)?

Jakou formu vybrat? Vždy je ideální se potkávat osobně, předává se tak mnohem více než jen zkušenosti a rady. Při osobním kontaktu hraje roli atmosféra, dynamika dialogů apod. Proto pokud je to možné, doporučujeme raději formu offline workshopu, tedy v rámci osobního setkání. 

Pokud jste ale na různých místech, je vás na to příliš (více než 10) nebo máte prostě online potkávání raději, děláme online workshopy dynamicky, zajímavě a technicky profesionálně.

Co můžete očekávat od nás?

Samozřejmostí je kvalitní provedení a skvělí mentoři a koučové. Náš přístup je specifický v tom, že se s vámi před každým seminářem budeme chtít potkat nebo si alespoň zavolat. A to proto, abychom připravili vše přesně podle vašich potřeb. Každý lídr a vedoucí je jiný, každá firma funguje po svém. A s tím umíme pracovat.

Workshopem to nekončí

Součástí našich workshopů je tzv. retenční model. Zní to trochu technicky, ale v podstatě se jedná o propracovanou metodu zjišťování toho, co si klienti z workshopu odnesli, jakým způsobem s tím pracují a zda se jim nabyté dovednosti daří uplatnit v praxi. Naším cílem není prodat vám jedno školení a konec. Protože to nestačí – vám ani nám. Máme potřebu vidět dopad v reálném životě na to, jak pracujete a fungujete s kolegy. Proto s vámi budeme pracovat i po školení, posílat vám know-how, potkáme se na reflektivním setkání, kde si povíme, jak se vám daří nebo nedaří uvádět nabyté dovednosti do praxe a také budete pracovat s vaším individuálním rozvojovým plánem. Změna nepřichází sama od sebe ani po jednom sezení  na rozvoji je třeba pracovat dlouhodobě a pravidelně. 

Máte svoji / jinou představu?

Specifické situace – řešíte specifickou komunikační situaci? Probereme detaily, vaše potřeby a cíle a připravíme vám workshop přímo podle požadavků.

Preferujete stínování? Domluvíme se na návštěvě u vás, strávíme ve vaší společnosti jeden či dva dny a dáme vám zpětnou vazbu na to, jak ve firmě komunikujete, jaké jsou vaše silné a slabé stránky, co lze jednoduše a prakticky zlepšit a kde jsou větší možnosti rozvoje. 


Odebírejte novinky ze světa komunikace a mindsetu! 


Změňte to.