Talent management

SESTAVUJTE SKVĚLÉ TÝMY
s námi i s výborně zpracovanými talentovými testy


Proč znát talenty ve vašem týmu

Pracujte s talenty, motivací a silnými stránkami svých lidí. Pro to, abyste byli co nejefektivnější, je dobré znát slabé a silné stránky vašich lidí - a i díky nim tak stavět silné a různorodé týmy, kde se kolegové maximálně doplňují a skvěle se jim spolupracuje. Chcete pracovat s rozvojem svých lidí a týmů? Dělejte to tak, abyste společně dosahovali vytyčených cílů.

  • Vytvářejte dynamické a produktivní prostředí, kde s růstem firmy rostou i lidé.
  • Rozpohybujte své lidi k rozvoji a najděte jejich vnitřní motivaci.
  • Vyberte ty správné parťáky, kteří svými talenty skvěle doplní váš tým.

My pro talent management spolupracujeme rádi s naším partnerem - TALENT KOMPASEM. Jejich testy talentů jsou v češtině i angličtině, velmi intuitivní a mají profesionály pro případnou pomoc s interpretací a prací s talenty dál.

Zkuste otestovat sebe i své lidi zajímavým a originálním testem talentů TALENT KOMPAS - buď v osekanější verzi zdarma, anebo v plné verzi s 10% slevou od nás s kódem: mindmen10


Pro manažery a teamleadery

Objektivní pohled na pracovní tým. Dá vám odpověď na otázku: Koho v týmu mám a kým se ještě může stát, když s ním budu smysluplně pracovat?

Získejte nezkreslený pohled třetí strany. Čím výše ve firmě jste, tím je pro lidi kolem vás těžší ti dát upřímnou zpětnou vazbu.

Větší respekt v týmu. Synergii která vzejde z poznání lidí i sebe sama. Podpořte jejich silné stránky a rozvíjejte to nejlepší v nich.

Pro jednotlivce

Zjistěte, na co máte talent a jak vám to může obohatit nejen pracovní život.

Posilte svoji sebedůvěru a rozvíjejte se smysluplně a individuálně.

Naučte se na sebe dívat prostřednictvím svých talentů.

Uvědomíte si nejen kdo jste, ale i kým se můžete stát. 


Více o Talent managementu a proč by se vám právě testy talentů mohly ve firmě hodit si přečtěte v článku na našem blogu:


Odebírejte novinky ze světa komunikace a mindsetu! 


Změňte to.