Tým Mindset Mentors

Postaráme se, abyste se cítili skvěle ve všech situacích vyžadujících komunikační dovednosti - při osobních setkáních, prezentacích, v písemném projevu, po telefonu i online.

Šimon Steffal Mindset Mentors

Šimon Steffal
Founder & Chief Vision Officer

Simon pracuje v oblasti vzdělávání od roku 2006. Začínal jako lektor angličtiny a později se stal supervizorem seniorních lektorů. Postupem času se vypracoval na školitele měkkých dovedností. Od roku 2018 působí jako mentor v oblasti komunikace. Díky své vášni pro učení a bohatým pracovním zkušenostem založil v roce 2019 společnost Mindset Mentors, kde je zodpovědný za vizi a strategii. Vystudoval bakalářský obor psychologie na Empire State College a magisterský obor mezinárodních vztahů na AAU.

Sara Tirrito Mindset Mentors

Sara Tirrito                                              Lead Mentor

Sara se věnuje vzdělávání dospělých od roku 2016, kdy se přestěhovala do Prahy. Začala pracovat v jedné z největších jazykových škol v ČR, kde se v roce 2017 stala Lektorkou roku a v roce 2018 povýšila na pozici Senior Teacher. Věnovala se také vytváření specializovaných kurzů v  nejrůznějších oborech. Má zkušenosti se supervizí a je také výbornou školitelkou. Jako Lead Mentor má na starosti rozvoj klientů a jejich vzdělávací plány. Sara pochází z Texasu, kde vystudovala žurnalistiku na Baylor University.

Jakub Hankiewicz Mindset Mentors

Laura Gilbert
Mentor

Laura pracuje v oblasti vzdělávání od roku 2006. Pracovala v jedné z největších jazykových škol v České republice, kde začínala jako lektorka, postupně se vypracovala na seniorní lektorku a poté na manažerku lektorského týmu. Má zkušenosti se školením lektorů, vedením specializovaných kurzů, prací s VIP klienty a s řízením a vedením týmu. Pochází z Velké Británie a po více než deseti letech života v Praze nyní opět žije ve Velké Británii, kde pracuje v oblasti tlumočení a překladů.

Nikola Konvalinová
Mentor

Nikola se věnuje vzdělávání dospělých od roku 2005, kdy začala studovat anglistiku na Masarykově univerzitě. Po studiích šla pracovat do HR; v mezinárodních společnostech působila jako recruiter a specialista rozvoje a vzdělávání. Díky zkušenostem z HR se dokáže dobře zorientovat v práci klienta a poradit v širokém spektru komunikačních situací. Zajímá se také o facilitaci a learning design. Je trojnásobnou mámou.  

Místo pro vás v Mindset Mentors

Dylan Stringer
Support Mentor

Dylan je z Portlandu v Oregonu a vystudoval anglickou literaturu. V r. 2014 začal vyučovat psaní na své vysoké škole a právě tam si vypěstoval lásku pomáhat ostatním objevovat srozumitelnost dobře napsané věty a dopad zvoleného slova. Vzdělávání je jeho vášní, především kvůli nesrovnatelné odměně - pomáhat lidem učit se. Je také průvodcem, zbožňuje divoké příběhy a fascinující historii Prahy. Volný čas tráví hraním hudby, sledováním filmů, čtením literatury nebo povídáním o těchto tématech.

Gabriela Gargošová
Language Guide

Gabriela vnímá vzdělávání jako komplexní proces a i proto se soustředí na odstranění strachu a psychických bloků a učí klienty pracovat efektivně s tím, co už znají. Jako Language Guide má na starosti mentorování jazykového rozvoje. Anglicky se naučila na kurzech a přirozeným vnímáním především z filmů, hudby a prostřednictvím konverzace s lidmi z celého světa. Je příkladem toho, že velmi dobrou a přirozenou angličtinu si lze osvojit i v podmínkách rodné země. 

Renáta Rápová
Office Manager

Rena má v našem týmu na starosti krocení procesů a všemožných úkolů tak, aby se ostatní mohli plně soustředit na práci s klienty a na rozvoj produktů. Je hbitou administrativní podporou, pod palcem má také fakturaci, cloud a je pravou rukou Lead Mentora Šimona. Vystudovala střední průmyslovou školu se zaměřením na administrativu, pracovala především v retailu a je dvojnásobnou mámou.

Anna Horniecka Mindset Mentors

Anna Horniecka
Graphic Designer

Anna je nadšenec do grafického designu a ilustrace. Její prací je dávat dobrým nápadům ten správný kabát, aby vynikly a našly si své příznivce i zákazníky. Věří, že dobrý design musí lahodit oku, ale také jasně sdělovat všechny potřebné informace. Svoje projekty ráda obohacuje o vlastní autorské ilustrace. Grafice na volné noze se věnuje už od roku 2013 a kromě designu a ilustrací má na triku i malby na zeď nebo velkoformátovou mozaiku v pražském minipivovaru Hostivar. Právě Anna je v Mindset Mentors autorkou veškeré grafiky.

Petra Sobotková Mindset Mentors

Petra Sobotková
Brand Queen

Petra se pohybuje ve světě marketingu už od roku 2009. Jako obor byl pro ni marketing nejdříve náhodou a novinkou jako práce při studiu angličtiny a francouzštiny na Pedagogické Fakultě UK, hned se ale stal její vášní. Proto nakonec vystudovala Mediální a komunikační studia a věnuje se marketingu a PR naplno. Petra si užívá práci jak na ATL tak BTL komunikaci, miluje čistý design, dobré PR a když kampaně a komunikace skvěle fungují. V Mindset Mentors se podílí na brand buildingu, prezentaci společnosti, webu a komunikaci. 

Někdo je již na cestě :)

Někdo je již na cestě :)

Vidíte se tady?
Napište Šimonovi
simon@mindsetmentors.eu

Líbí se vám Mindset Mentors a myslíte, že byste i vy uměli posunout naše hranice? Chtěli byste patřit k našemu týmu? Napište nám, co byste pro nás mohli udělat nebo proč bychom měli spolupracovat. Těšíme se na nové výzvy!

Chcete vědět víc? Kontaktujte Šimona.

Rád vám zodpoví jakékoli dotazy nebo se s vámi setká a osobně proberete vaše potřeby a nastavíte mentoring přímo pro vás.