Teambuildingové aktivity


Designujeme skvělé workshopy a komunikační hry na míru přesně pro vaše teambuildingové potřeby. A rádi vás celou akcí i provedeme v rolích mentorů.

Nejčastější témata 

Naše hlavní zaměření pro teambuildingy jsou:

  • Hodnotové nastavení firmy, týmů a lidí 
  • Spolupráce v týmu
  • (Sebe)poznávání pomocí komunikačních her
  • Reflektivní modely a sebereflexe
  • Budování růstového nastavení mysli

Co na akci děláme my?

Nadesignujeme pro vás aktivity pro váš teambuilding tak, aby splnily účel. Naše hry a workshopy nejsou nudnou směskou aktivit. Snažíme se je dělat aktivně, dynamicky, pracujeme s tím, co se o lidech a týmech předem dozvíme! Potřebujeme od klienta znát víc než téma – pídímě se po tom, čeho chtějí na akci dosáhnou, co mají aktivity přinést, jací lidé (povahově i pracovně) se ho zúčastní apod.

Aktivně pracujeme s atmosférou a dynamikou akce, provázíme aktivitou, nebo celým teambuildingem.

Po celé ČR i v zahraničí 

Rádi za vámi a vaším týmem dojedeme kamkoli nejen po ČR, ale pokud sladíme kalendáře, klidně absolvujeme i delší cestu do zahraničí. 

Na pár hodin i celé dny

Naše hostování na vašem teambuildingu může být omezeno čistě jen na dobu potřebnou pro aktivitu.

Pokud ale chcete pro své lidi uspořádat aktivit více a nechcete je zahltit, pak je na místě rozdělit je  někdy i do více dnů. I v takovém případě s námi můžete počítat, jen je třeba se domluvit dostatečně dopředu, abychom si mohli termín rezervovat.

V češtině i angličtině

Aktivity děláme v češtině, ale ve stejné kvalitě i v angličtině. 

Pokud pořádáte mezinárodní teambuildingy, kde se setkají lidé nebo celé týmy a vše bude v angličtině, rádi s vámi či vašimi zahraničními kolegy odladíme vše v angličtině.

Kdo u nás teambuildingové aktivity umí

Šimon Steffal

Šimon umí téměř všechno, hlavně se ale soustředí na témata okolo komunikace a mindsetu. Umí skvěle aktivitami provádět a jako zkušený mentor je i obohatit o své know-how. 

Šimon vystudoval psychologii na UNYP/ Empire State College a Mezinárodní vztahy a diplomacii na Anglo-Americké Univerzitě. Je také akreditovaný mentor, člen EMCC. Jeho práce na seberozvoji je nekonečná. Díky svým mnohaletým zkušenostem z firemního prostředí a psychologickému vzdělání dokáže poskytnout hluboké vhledy do nejrůznějších situací – od základních komunikačních situací přes týmovou dynamiku, sebeřízení a budování zodpovědnosti, až po principy human based leadershipu, strategie rozvoje jednotlivců, týmu i celé organizace a s tím spojené  procesy. 

18+ let praxe v byznysu
Procesy, mentoring

Akreditovaný Mentor
Vzdělávací program MŠMT

Člen EMCC
emccczech.cz

Petra Sobotková

Petra je naším hlavním generátorem nápadů na aktivity a jak je na jednotlivých teambuildingách pojmout. Má zkušenosti z menších lokálních firem i z mezinárodních korporací a pořádala akce a eventy pro nejrůznější společnosti včetně těch, kde působila. Ať už chcete specifický kvíz, celovečerní hru, workshopovou aktivitu venku nebo uvnitř, poznávací aktivitu někde v terénu - Petra je člověk, který vám dokáže vytvořit koncept nebo hned několik. Pokud byste chtěli třeba jen konzultovat možnosti nebo tipy aktivit na váš teambuilding, je to přesně ten člověk, na kterého se obrátit.

14+ let praxe
V marketingu a pořádání eventů

Generátor nápadů a aktivit
Hry, workshopy, kvízy, cokoli dle přání


Změňte to.