Teambuildingové aktivity


Designujeme skvělé workshopy a komunikační hry na míru přesně pro vaše teambuildingové potřeby. A rádi vás celou akcí i provedeme v rolích mentorů.

Nejčastější témata 

Naše hlavní zaměření pro teambuildingy jsou:

  • Hodnotové nastavení firmy, týmů a lidí 
  • Spolupráce v týmu
  • (Sebe)poznávání pomocí komunikačních her
  • Reflektivní modely a sebereflexe
  • Budování růstového nastavení mysli

Co na akci děláme my?

Nadesignujeme pro vás aktivity pro váš teambuilding tak, aby splnily účel. Naše hry a workshopy nejsou nudnou směskou aktivit. Snažíme se je dělat aktivně, dynamicky, pracujeme s tím, co se o lidech a týmech předem dozvíme! Potřebujeme od klienta znát víc než téma – pídímě se po tom, čeho chtějí na akci dosáhnou, co mají aktivity přinést, jací lidé (povahově i pracovně) se ho zúčastní apod.

Aktivně pracujeme s atmosférou a dynamikou akce, provázíme aktivitou, nebo celým teambuildingem.

Po celé ČR i v zahraničí 

Rádi za vámi a vaším týmem dojedeme kamkoli nejen po ČR, ale pokud sladíme kalendáře, klidně absolvujeme i delší cestu do zahraničí. 

Na pár hodin i celé dny

Naše hostování na vašem teambuildingu může být omezeno čistě jen na dobu potřebnou pro aktivitu.

Pokud ale chcete pro své lidi uspořádat aktivit více a nechcete je zahltit, pak je na místě rozdělit je  někdy i do více dnů. I v takovém případě s námi můžete počítat, jen je třeba se domluvit dostatečně dopředu, abychom si mohli termín rezervovat.

V češtině i angličtině

Aktivity děláme v češtině, ale ve stejné kvalitě i v angličtině. 

Pokud pořádáte mezinárodní teambuildingy, kde se setkají lidé nebo celé týmy a vše bude v angličtině, rádi s vámi či vašimi zahraničními kolegy odladíme vše v angličtině.

Kdo u nás teambuildingové aktivity umí

Šimon Steffal

Šimon umí téměř všechno, hlavně se ale soustředí na témata okolo komunikace a mindsetu. Umí skvěle aktivitami provádět a jako zkušený mentor je i obohatit o své know-how. 

Šimon vystudoval psychologii na UNYP/ Empire State College a Mezinárodní vztahy a diplomacii na Anglo-Americké Univerzitě. Je také akreditovaný mentor, člen EMCC. Jeho práce na seberozvoji je nekonečná. Díky svým mnohaletým zkušenostem z firemního prostředí a psychologickému vzdělání dokáže poskytnout hluboké vhledy do nejrůznějších situací – od základních komunikačních situací přes týmovou dynamiku, sebeřízení a budování zodpovědnosti, až po principy human based leadershipu, strategie rozvoje jednotlivců, týmu i celé organizace a s tím spojené  procesy. 

Akreditovaný Mentor
Vzdělávací program MŠMT

18+ let praxe v byznysu
Procesy, mentoring

Člen EMCC
emccczech.cz

Gabriela Manová


Gabriela dělá hlavně workshopy s přesahem do HR a v oblastech lepší výkonnosti, komunikace a leadershipu. Aktivitám dokáže dodat nadhled díky svým koučovacím zkušenostem a know-how z oblasti HR a leadershipu.

Gabriela je certifikovaná koučka a mentorka s 6letou zkušeností v oblasti HR a se zkušenostmi se zakládáním/vedením pobočky v zahraničí. Věnuje se rozvoji manažerů i týmů v oblastech lepší výkonnosti, komunikace a leadershipu a umí také nastavit skvělý onboarding či performance management. Je empatická, komunikuje přímo a skvělá je i její schopnost budovat kvalitní vztahy. Ve spolupráci oceňuje lidský přístup a selský rozum s důrazem na smysl konání a sebereflexi. 

7+ let praxe
v oboru Human Resources

Certifikovaná koučka
akreditace MŠMT


Změňte to.