Teambuildingové aktivity


Designujeme skvělé workshopy a komunikační hry na míru přesně pro vaše teambuildingové potřeby. A rádi vás celou akcí i provedeme v rolích mentorů.

Nejčastější témata 

Naše hlavní zaměření pro teambuildingy jsou:

  • Hodnotové nastavení firmy, týmů a lidí 
  • Spolupráce v týmu
  • (Sebe)poznávání pomocí komunikačních her
  • Reflektivní modely a sebereflexe
  • Budování růstového nastavení mysli

Co na akci děláme my?

Nadesignujeme pro vás aktivity pro váš teambuilding tak, aby splnily účel. Naše hry a workshopy nejsou nudnou směskou aktivit. Snažíme se je dělat aktivně, dynamicky, pracujeme s tím, co se o lidech a týmech předem dozvíme! Potřebujeme od klienta znát víc než téma – pídímě se po tom, čeho chtějí na akci dosáhnou, co mají aktivity přinést, jací lidé (povahově i pracovně) se ho zúčastní apod.

Aktivně pracujeme s atmosférou a dynamikou akce, provázíme aktivitou, nebo celým teambuildingem.

Po celé ČR i v zahraničí 

Rádi za vámi a vaším týmem dojedeme kamkoli nejen po ČR, ale pokud sladíme kalendáře, klidně absolvujeme i delší cestu do zahraničí. 

Na pár hodin i celé dny

Naše hostování na vašem teambuildingu může být omezeno čistě jen na dobu potřebnou pro aktivitu.

Pokud ale chcete pro své lidi uspořádat aktivit více a nechcete je zahltit, pak je na místě rozdělit je  někdy i do více dnů. I v takovém případě s námi můžete počítat, jen je třeba se domluvit dostatečně dopředu, abychom si mohli termín rezervovat.

V češtině i angličtině

Aktivity děláme v češtině, ale ve stejné kvalitě i v angličtině. 

Pokud pořádáte mezinárodní teambuildingy, kde se setkají lidé nebo celé týmy a vše bude v angličtině, rádi s vámi či vašimi zahraničními kolegy odladíme vše v angličtině.


Odebírejte novinky ze světa komunikace a mindsetu! 


Změňte to.