References


I would like to recommend the services of Mindset Mentors company. I really enjoyed their mentoring concept focusing rather on specific communication goals, rather than just improving language skills. We worked together on several presentations including a pitch deck, company business plan with the usage of proceeds, and monetization models. I feel much more self-confident in terms of communication with English-speaking business partners after months spent coworking with Simon and his brave team of mentors.                                           

Tomáš Zajíček
Co-founder, PromethistAI

Mindset Mentors dokázali okamžitě pochopit mé zadání a následně jej udělat opravdu funkčním. Hned na začátku se překvapivě dobře zorientovali v mých potřebách a navrhli plán, který mi imponoval. Následná sezení překonala má očekávání a naučila mě toho mnohem víc, než jsem na začátku doufal. Stal jsem se obecně lepším a mělo to smysl vlastně zcela nezávisle na výsledcích konkrétních obchodních záležitostí, kvůli kterým jsem do jejich mentoringu původně šel. Má velká úcta a poklona, ta sezení mi budou chybět, jsou to nejen profesionálové, ale i moc prima lidé.

Petr Zahradník
CEO, Qminers

Jazykový mentoring se Šimonem byla pro mě jedna z nejúčinnější forem výuky angličtiny, jakou jsem kdy měla. Na začátku jsme si stanovili jasný a konkrétní cíl, kam a do kdy se chci s angličtinou dostat a pak mi Šimon pravidelně dával efektivní zpětnou vazbu na moje pokroky a průběh učení. Dokázal mě účinně směřovat a motivovat v pravidelném učení angličtiny. Hodně oceňuji Šimonův systematický přístup, připravenost a spoustu skvělých rad pro efektivní výuku jazyků. Díky němu se moje konverzační dovednosti a sebedůvěra v angličtině výrazně zlepšily.                                                                                            

Lubomíra Pišťáková
HR Development Project Specialist, MONETA Money Bank

Our Clients


Who We Cooperate With


Want to know more? Contact us.

We will be happy to answer any questions or meet with you in person to discuss your needs and set up a mentoring program specifically for you.

simon@mindsetmentors.eu
+420 603 809 720