Webináře


Aktuální termíny webinářů:


Jak o sobě mluvit, prodat se, ale neznít nafoukaně 

Způsob jakým o sobě mluvíme má velký vliv na to, jak nás ostatní vnímají a jak s námi budou jednat. Dobrá sebeprezentace vám může otevřít mnohé dveře.

18.1.2023, 17:00


Jak otevírat výbušné konverzace

Stalo se vám, že jste potřebovali otevřít potenciálně výbušné téma? Z jednoho nepochopení a nepříjemného tónu hlasu nebo vyznění e-mailu se stal zatěžující konflikt?

23. 1. 2023, 17:00


Kouzlo delegování aneb jak se neutavit

Končíte svůj den s pocitem, že toho máte hodně? Nezbývá vám čas na sebe, na rozvoj, rodinu či přátele, odpočinek? Pracujete s lidmi a vidíte u některých nebo u sebe příznaky počínajícího vyhoření ?

30. 1. 2023, 17:00


Pět vět, které ničí komunikaci

Mezilidská komunikace je strašně snadná a příšerně složitá zároveň. Ukážeme si pět  typických situacích, respektive vět, které vedou k hádkám nebo nepochopení a mají neblahý vliv i na kvalitu vztahů.Společně si ukážeme, jak tyto situace řešit konstruktivně a s respektem vůči druhým i sobě. Protože dobrá komunikace je cestou k úspěchu. 

DD. MM. 2023, HH:MM


Jak mluvit jasně a jak srozumitelně komunikovat svá očekávání

Nedorozumění jsou noční můrou každé komunikační situace. Stojí spoustu času, úsilí, někdy i peněz a vyvolávají emoce, které snadno sníží konstruktivnost jakékoli debaty.

DD. MM. 2023, HH:MM


Další už se chystá...

Tady bude další zajímavé téma webináře...už se chystá! Přijďte se zas podívat za pár dní, anebo nám zanechte svůj e-mail a my vám budeme informace o nově vypsaných webinářích posílat.


FAQs:

Je potřeba mikrofon a kamera ze strany účastníka?

Naše webináře jsou obrazově i zvukově jednosměrné. Tedy účastníci vidí a slyší mentora, ten ale nevidí ani neslyší účastníky. Nemusíte tak zapojovat kameru ani mikrofon, protože zvuk ani obraz na vaší straně není aktivní. Prosby na mentora či dotazy můžete pokládat písemně v chatu, na který bude mentor reagovat, případně vás vyzve, abyste napsali komentář či sdíleli zkušenost.

Co kdybychom chtěli webinář jen pro svoji skupinu?

Pokud vás zajímá jakékoli téma našich veřejných webinářů a chtěli byste jej pro svoji firmu či tým mít samostatně nebo se specifickými požadavky, můžeme pro vás vytvořit extra termín a nabídku. Prosím, kontaktujte nás.

Poskytujete slevu při více účastnících?

Neděláme hromadné slevy nebo balíčky. Za cenou našich služeb si stojíme a je stejná pro všechny účastníky. Ať už se přihlásí sami nebo s kolegy či přáteli.

Na jaké platformě webináře probíhají?

Na platformě WebinarJam. Webináře jsou jednosměrné obrazově i zvukově, tedy účastníci vidí mentora, ten ale nevidí účastníky. 


Máte jiný dotaz? Rádi vám ho zodpovíme. Kontaktujte nás:


Změňte to.