Workshopy a webináře


Pomůžeme vám najít cestu ke skvělé komunikaci ve vašem týmu či organizaci. Ukážeme vám, jak jasně a dobře dávat zpětnou vazbu a nacházet lepší způsoby spolupráce.

Pro koho to je

Pro lídry, manažery, vedoucí týmů, ale i pro týmy jako takové. Pro každého, kdo vede lidi a dává jim zpětnou vazbu. Pro všechny, kdo chtějí umět správně pokládat otázky a se svými lidmi si rozumět, umět komunikovat empaticky a s respektem.

Bojujete ve vašem týmu či organizaci s komunikací? Neumíte si jasně a dobře dávat zpětnou vazbu nebo hledáte lepší způsoby spolupráce? 

Změňte to.

Témata, kterým opravdu rozumíme

Naše workshopy a webináře pokrývají stěžejní aktuální témata:

 • Dávání a přijímání konstruktivní zpětné vazby

 • Jak otevírat nepříjemná témata

 • Jak se lépe ptát aneb „investigativní mindset”

 • Prezentování formou vyprávění příběhů

 • Předcházení a deeskalace konfliktů

 • Respektující a empatická komunikace

 • Asertivní komunikace

 • Sdílená vize & růstové nastavení mysli

 • Remote týmy a jejich vedení

 • Koučování (nejen) pro manažery

 • Delegování a nastavování spolupráce

Všechny workshopy i webináře umíme na půl dne nebo na celý den, online i offline.

Workshop nebo webinář?

Jakou formu vybrat? Vždy je ideální se potkávat osobně, předává se tak mnohem více než jen zkušenosti a rady. Při osobním kontaktu hraje roli atmosféra, dynamika dialogů apod. Proto pokud je to možné, doporučujeme raději formu workshopu. 

Pokud jste ale na různých místech, je vás na osobní setkání příliš (více než 10) nebo máte prostě online potkávání raději, děláme webináře dynamicky, zajímavě a technicky profesionálně.

Co můžete očekávat od nás?

Samozřejmostí je kvalitní provedení a skvělí mentoři a koučové. Náš přístup je specifický v tom, že se s vámi před každým seminářem budeme chtít potkat nebo si alespoň zavolat. A to proto, abychom připravili vše přesně podle vašich potřeb. Každý lídr a vedoucí je jiný, každá firma funguje po svém. A s tím umíme pracovat.

Workshopem to nekončí

Součástí našich workshopů i webinářů je tzv. retenční model. Zní to trochu technicky, ale v podstatě se jedná o propracovanou metodu zjišťování toho, co si klienti z workshopu odnesli, jakým způsobem s tím pracují a zda se jim nabyté dovednosti daří uplatnit v praxi. Naším cílem není prodat vám jedno školení a konec. Protože to nestačí – vám ani nám. Máme potřebu vidět dopad v reálném životě na to, jak pracujete a fungujete s kolegy. Proto s vámi budeme pracovat i po školení, posílat vám know-how, potkáme se na reflektivním setkání, kde si povíme, jak se vám daří nebo nedaří uvádět nabyté dovednosti do praxe a také budete pracovat s vaším individuálním rozvojovým plánem. Změna nepřichází sama od sebe ani po jednom sezení  na rozvoji je třeba pracovat dlouhodobě a pravidelně. 

Máte svoji / jinou představu?

Specifické situace – řešíte specifickou komunikační situaci? Probereme detaily, vaše potřeby a cíle a připravíme vám workshop přímo podle požadavků.

Preferujete stínování? Domluvíme se na návštěvě u vás, strávíme ve vaší společnosti jeden či dva dny a dáme vám zpětnou vazbu na to, jak ve firmě komunikujete, jaké jsou vaše silné a slabé stránky, co lze jednoduše a prakticky zlepšit a kde jsou větší možnosti rozvoje. 

Kdo workshopy vede

Pro klienty vždy volíme mentora nebo specialistu pro vedení workshopu či webináře dle jeho požadavků a specifik. Můžete se tak potkat s celou řadou lidí s nejrůznějšími zkušenostmi a svým vlastním stylem vedení.

Šimon Steffal
Chief Vision Officer & Lead Mentor

Veronika Vrábel Porteš
Mediator & Creator of Bridges

Gabriela Gargošová
Mentor & Content Creator


Změňte to.