Co je emoční konto vztahu a jak ho nepřečerpat

WEBINÁŘ ZDARMA OD NÁS PRO VÁS


Proč některé vztahy přečkají i opravdu těžké časy a jiné se rozpadnou kvůli maličkosti? Vše záleži na stavu emočního konta. Jak ho nepřečerpat?

Na co se můžete těšit

Ne vždy si rozumíme. Ne vždy spolu souhlasíme. A někdy se dokonce otevřeně pohádáme.

To, kolik toho váš vztah, přátelství nebo partnerství s kolegy unese přímo záleží na zůstatku jeho emočního konta. Pokud tedy chcete budovat vztahy, které vydrží v dobrém i zlém, je důležité toto konto pravidelně nabíjet určitými činy a způsobem komunikace.

Pokud nevíte jak na to, #zmenteto a přihlaste se na webinář! Dozvíte se také, jak zvládnout situace, kdy je třeba zůstatek čerpat. Povíme si, jak na to, aby tím vztah nebyl poškozen nebo zničen.

Po webináři budete vědět

  • co je emoční konto vztahu a jak funguje

  • co emoční konto vztahu nabíjí a jak správně na to

  • jak snížit dopady čerpání z emočního konta na minimum

Pro koho

Pro každého, kdo se zajímá o způsob, jakým s druhými jednat a mluvit tak, aby to posilovalo vzájemný vztah. Pro ty, kteří chtějí mít pevné a kvalitní vztahy s druhými.


45 minut

Webinář trvá 45 minut plus čas na Q&A.


Platforma

Potkáváme se na Google Meet. Není třeba nic instalovat, připojíte se pohodlně z prohlížeče.


Termín:

Termíny již brzy!


Cena:

WEBINÁŘ JE ZDARMA

Organizace webináře

Potkáme se online na platformě Google Meet.

Forma webináře

Webinář bude probíhat aktivní formou - můžete se tedy těšit na hlasování a nějaké otázky + na diskuzi na konci. Není potřeba mít zapnuté kamery.

Počet účastníků

Webinář organizujeme v ideálním případě pro cca 15 účastníků.
Maximální počet je 20 účastníků.

Vaše mentorka

Gabriela Gargošová

Gabriela se na poli firemního vzdělávání se pohybuje od roku 2017. Měla možnost pracovat s nejrůznějšími lidmi na vedoucích manažerských pozicích, ale i s lidmi ze středního a nižšího managementu - a to v malých firmách i obřích korporátech. V rámci svých zkušeností s mentoringem z tohoto prostředí pracuje na uceleném pohledu na to, co lidi ve firmách na práci baví a co jim naopak znepříjemňuje život. Gabriela se zaměřuje ráda na téma hybridního pracoviště, kterým sama žije, a věnuje se také oblasti fungování generace Z na pracovním trhu. Vede workshopy a webináře na témata efektivity seberozvoje, sebevědomé komunikace a odstraňování bloků v komunikaci (nejen) v cizím jazyce. To vše v češtině a angličtině.

Zkušenosti z firemního vzdělávání
Jednotlivci i celé týmy
7+ let praxe
Webináře, tréninky, výuka, mentoring
Metodika
Ověřená metodika práce

REGISTRACE NA VYBRANÝ TERMÍN JIŽ BRZY!
Odebírejte novinky ze světa komunikace a mindsetu!