Jak na porozumění a sebevědomou komunikaci v angličtině

WEBINÁŘ PRO VEŘEJNOST


Změňte angličtinu ve svém životě z překážky na užitečný nástroj a plně ji využívejte při jakékoliv úrovni znalosti. V tomto webináři se věnujeme odstraňování mentálních bloků tak, abyste mohli komunikovat v angličtině v klidu a bez obav, ať už ji umíte na jakékoli úrovni a naučit se řešit překážky a neúspěchy.

Na co se můžete těšit

Angličtina nemusí být překážkou a strašákem. Může vám naopak posloužit jako velmi užitečný nástroj v práci i volném čase.

Zdá se vám to jako sci-fi? Přijďte se naučit strategie, jak přistupovat k porozumění angličtiny a samotnému mluvení tak, abyste dokázali vytěžit maximum a komunikovat s jakoukoli úrovní znalosti jazyka.

Předáme vám také konkrétní tipy na to, jak řešit nejčastější překážky, bloky a složité komunikační situace související s komunikací v cizím jazyce.

Po webináři budete vědět

  • jaké jsou nejčastější psychické bloky bránící v efektivním využívání jazyka

  • jak tyto bloky překonat

  • jak se rozmluvit a lépe angličtině porozumět

  • co dělat v problematických situacích v komunikaci v angličtině

Pro koho

Pro každého, kdo pracuje na své angličtině, ale cítí se nejistý a nedokáže jazyk používat prakticky. Pro všechny, kdo mají pocit, že angličtině nerozumí, nebo se bojí mluvit. Pro každého, kdo chce angličtinu ve svém životě změnit z překážky na užitečný nástroj a plně ji využít při jakékoliv úrovni znalosti.


90 minut

Webinář trvá 1,5 hodiny včetně času na Q&A.


Platforma

Potkáváme se na Google Meet. Není třeba nic instalovat, připojíte se ze svého prohlížeče.


Termíny:

středa 26. 7. 2023
od 17:00 do 18:30

Proběhlé:

úterý 18. 7. 2023
od 16:00 do 17:30

Organizace webináře

Potkáme se online na platformě Google Meet.

Forma webináře

Webinář bude probíhat aktivní formou - můžete se tedy těšit na hlasování a nějaké otázky + na diskuzi na konci. Není potřeba mít zapnuté kamery.

Počet účastníků

Webinář organizujeme v ideálním případě pro 10-15 účastníků. Maximální počet je 20 účastníků.

Vaše mentorka

Gabriela Gargošová

Gabriela se jazykovému vzdělávání věnuje od roku 2017. Za dobu své praxe měla možnost pracovat s klienty na různých pozicích ve firmách rozdílných zaměření i velikostí. Jedno ale její klienty spojovalo - přítomnost psychických bloků a různých strachů, které jim bránili využívat angličtinu naplno jako nástroj. Rozhodla se je proto shromáždit a přinést odpovědi a řešení na to, jak s těmito překážkami jednou provždy zatočit. Gabriela věří, že komunikace má být nástrojem, ne překážkou. Jedním z jejích srdcových témat je právě sebevědomá komunikace a práce s psychickými bloky.

Zkušenosti z firemní výuky
Jednotlivci i celé týmy
6+ let praxe
Webináře, tréninky, výuka
Metodika
Ověřená metodika práce

Cena

V ceně je 90 minut webináře + shrnující materiál (v digitální podobě).

605 ,- / os. včetně DPH

Fakturu je možné vystavit na fyzickou osobu, živnostníka či společnost. Stačí zaškrtnout a vyplnit při registraci. V případě dotazů nám napište e-mail na info@mindsetmentors.eu.


Registrace na webinář:

Na koho vystavíme fakturu:*
Prosíme, podle toho poté vyplňte fakturační údaje.
Vybraný termín:*

Změňte to.