Rozvoj firem

Rozvoj firem a týmů díky našim workshopům a konzultacím. Pracujeme v češtině i angličtině.

Služby Mindset Mentors

Učící se organizace

Pomůže vám analyzovat váš stávající systém firemního vzdělávání nebo nastavit nový tak, aby fungoval dlouhodobě, udržitelně, přinášel inovace a byl smysluplný jak z hlediska napojení na obchodní strategii tak motivaci zaměstnanců a potřeby týmů. 

Společně vybudujeme knihovnu vašeho know-how, najdeme a odstraníme zásadní překážky v růstu a propojíme cíle vaší firemní strategie s rozvojem vašich lidí.

Připravíme vám všechny potřebné ingredience ke změně, případně vás při jejím zavádění budeme rádi doprovázet.

Chcete se o “učící se organizaci” dozvědět víc? Stáhněte si zdarma e-book Hrr do vzdělávání, který jsme vytvořili společně s partnery z LMS platformy Scormium

Nebo se do toho pustíme hned? Skvělé!  Domluvte si schůzku se Šimonem.

Role mentora

Akademie interního mentoringu

Mentoring je skvělý nástroj šíření know-how napříč organizací a jedinečnou možností podpory růstové nastavení vašich lidí tím, že propojí nositele znalostí s těmi, kteří se touží rozvíjet. Pěstujete tak kulturu sdílení a vytváříte prostor pro růst.

Pomůžeme vám nastavit interní mentoringový program od A do Z. Od základních strategických pilířů, databázi know-how, výběr mentorů a jejich metodické zaškolení, přes nastavení vstupních a výstupních dotazníků a životního cyklu mentees až po metriky vyhodnocování dopadu mentoringu a nastavování dalších kroků. 

Naším cílem je spolu s vámi postavit kvalitní platformu pro sdílení a rozvoj vašich lidí, která poté bude zcela interně soběstačná a bude mít pozitivní dopad na dovednosti vašich talentů.    

Služby Mindset Mentors

Komunikační workshopy

Bojujete ve vašem týmu či organizaci s komunikací? Neumíte si dávat zpětnou vazbu nebo hledáte lepší způsoby spolupráce? Máme pro vás připraveny nadupané, ryze praktické workshopy, pokrývající nejdůležitější témata:

 • Dávání a přijímání konstruktivní zpětné vazby
 • Jak se lépe ptát aneb „investigativní mindset”
 • Prezentování formou vyprávění příběhů
 • Předcházení a deeskalace konfliktů
 • Respektující a empatická komunikace

Umíme je na půl dne nebo na celý den, online i offline.

Řešíte specifickou komunikační situaci? Napište Šimonovi a připravíme vám workshop zcela na míru. 

Preferujete stínování? Domluvíme se na návštěvě u vás, strávíme ve vaší společnosti jeden či dva dny a dáme vám zpětnou vazbu na to, jak u vás ve firmě komunikujete a kde vidíme možnosti rozvoje. 

Role mentora

Teambuildingové workshopy

Plánujete poznávací nebo rozvojový teambuilding? Dle vašeho zadání pro vás nadesignujeme skvělé workshopy na míru a rádi vás i celou akcí provedeme v rolích mentorů či průvodců. 

Naše hlavní zaměření pro teambuildingy jsou:

 • Hodnotové nastavení firmy, týmů a lidí 
 • Hloubkové poznávací rozhovory
 • Reflektivní modely, sebereflexe
 • Radikální otevřenost
 • Budování růstového nastavení mysli
 • Práce na synergii silných stránek a talentů týmu

Chcete vědět víc? Kontaktujte Šimona.

Rád vám zodpoví jakékoli dotazy nebo se s vámi setká a osobně proberete vaše potřeby a nastavíte mentoring přímo pro vás.

simon@mindsetmentors.eu
+420 603 809 720