Education Consulting

Učíte se, ale přesto se neposouváte? Nevíte, kterým směrem se ve svém vzdělávání vydat dál? Už zbytečně neztrácejte motivaci!

Education Consulting je služba přesně pro vás. Jedná se o technicko-teoretickou podporu vašeho učení. Sejdeme se, klidně jen online, na zhruba hodinové schůzce, během které se vás mentor bude ptát na to, jak a co se učíte, jaký je váš cíl a půjdete skutečně do hloubky vaší motivace. Poradíme vám, jak postupovat dál a navrhneme zajímavá a funkční řešení.

Obvyklým výstupem je individuální efektivní vzdělávací plán, který je založený na jasně popsaných krátkodobých měřitelných cílech, a na něj navazující mentorská podpora - jednou týdně či měsíčně se s vámi váš mentor spojí a projdete si, jak se vám daří vzdělávací plán plnit.

Společně najdeme ideální cestu k vašemu cíli.

Váš mentor

Mentora pro vás vybereme po první konzultaci a zjištění přesných potřeb a požadavků. Všichni naši mentoři jsou špičkami ve svém oboru a budou vám oporou a upřímným a dobrým partnerem. 

Délka spolupráce

Vše záleží na konkrétních potřebách klienta, ale obvyklá délka spolupráce je několik týdnů s dotací 1 až 2 mentoringových sezení týdně.

Výsledek

Získáte lepší přehled o vašem učení a o tom, čeho přesně chcete dosáhnout. V případě vzdělávacího plánu pak budete mít v ruce měřitelné a specifické cíle navržené individuálně přímo pro vás (v angličtině nebo v češtině). Pokud si to budete přát, rádi na spolupráci navážeme další, v jejímž rámci váš plán budeme společně plnit.

Jazyk

Setkání s mentorem probíhají dle vaší volby buď v českém nebo anglickém jazyce.

Poptat službu

Kontaktujte nás a zjistěte, jak by vypadala služba Education Consulting přímo pro vás. Domluvíme si osobní schůzku a probereme vše potřebné pro splnění vašich vzdělávacích cílů.

Úvodní konzultace s nastavením spolupráce je zcela bezplatná.

Pokud si nejste jisti, jaká služba je pro vás ta pravá, neváhejte se na nás obrátit.