Copywriting


Mít výborně napsané texty, kterým lidé rozumí a jsou technicky i jinak absolutně správné, vás činí zapamatovatelnými. A právě ty technické umíme skvěle.

Co umíme

Specializujeme se na copywriting technických textů v angličtině a díky zkušenostem našeho hlavního copywritera vám zajistíme špičkovou kvalitu textů a rychlé dodání, i kdyby bylo potřeba nastudovat nový slovník (např. váš firemní nebo oborově specifický).

Umíme ale také marketingově, prodejně, blogově či jinak laděný copywriting textů českých i anglických.

Pro koho to je

Našimi klienty jsou firmy a společnosti především technického nebo IT zaměření. Rádi vám ale připravíme ukázku naší práce na jakémkoli vašem textu, abyste tak dopředu věděli, zda se vám výsledek bude líbit a bude ladit s vaší komunikační linkou. 

Jak pracujeme 

Každý copywriter má svůj specifický styl. My se snažíme pracovat tak, abychom co nejlépe kopírovali komunikační styl klienta. Pokud to zakázka vyžaduje, procházíme jeho jiné materiály a komunikační kanály, abychom se co nejvíce přizpůsobili výslednými texty žádanému výsledku.

Respektujeme specifická pravidla psaní textů a reklamy. Snažíme se zohledňovat v textech tato pravidla:

  • stylistická, pravopisná a gramatická správnost
  • zachování komunikačních specifik klienta
  • obsah důležitých informací
  • technická správnost (dle požadavků)
  • čtivost a srozumitelnost

Kdy to dodáme? 

Snažíme se pracovat opravdu rychle, ale zároveň tak, abychom dodrželi maximální kvalitu. Připravíme vám nabídku, nad kterou se znovu potkáme, odladíme zbývající nejasnosti a nachystáme si plán spolupráce.

Vyzkoušejte nás

Pokud byste si rádi vyzkoušeli naše služby na konkrétním krátkém textu, než nám jich svěříte celou hromadu, vůbec nám to nebude vadit. Rádi vám vyhotovíme krátký text, zeditujeme a upravíme dle zadání.

Naši textaři a copywriteři

Dylan Stringer

Dylan pochází z Portlandu a vystudoval anglickou literaturu. V roce 2014 začal vyučovat psaní v centru psaní na své vysoké škole. Zde si vypěstoval lásku k pomáhání ostatním objevovat srozumitelnost dobře napsané věty a dopad dobře zvoleného slova. Pracoval v několika odvětvích, např. zákaznickém servisu nebo bankovnictví. Zkušenosti má také v oboru IT a je specialistou na copywriting technických textů. Od roku 2018 působí v České republice. Kromě toho je Dylan také průvodcem, který zbožňuje divoké příběhy a fascinující historii Prahy. Svůj volný čas tráví hraním hudby, sledováním filmů, čtením literatury nebo povídáním o těchto tématech.

Copywriter & specialista na technické texty
Zkušenosti v IT a dalších oborech

9+ let praxe v práci s texty
s výhodou rodilého mluvčího

Petra Sobotková

Petra studovala češtinu, francouzštinu a angličtinu na Univerzitě Karlově v Praze. Nakonec se ale vyprofilovala do oboru Marketing, Brand Strategy a PR. Vystudovala si navíc Mediální studia a v současné době se věnuje především Brand buildingu a je jedním z majitelů Mindset Mentors. Čeština je její vášní, je tak trochu blázen do gramatiky a v marketingových textech je jako doma.

Specialista na Marketing & Brand Strategy
Praxe z českých i mezinárodních firem i startupů

14+ let praxe s marketingovými texty
Print, online, web, POS, blogy i příběhy


Změňte to.